Ziyaretçi Defteri

Yvonne: Comparing Straightforward music Products

With the genre of music you will be aware of conventions; some you may want to follow, others you wont. Musicians still need rock and roll sheet music to learn new songs. The program scans and compares ID3 tags and parameters of your files to identify duplicates. When you listen to online radio, it won't be any different than if you were listening to the radio station over the air. Here is my web blog - how to transfer music from ipod to itunes

Salı, 17 Şubat 2015

Esra KİREÇCİ: Fotoğraf Eğitim Kursu

Merhaba Fotoğraf Dostları;

Devam etmekte olan Fotoğraf Eğitim kursumuz 13.04.2014 de sona erecektir. Yeni kursumuz takriben 3 veya 4 hafta sonra başlayacak olup, başvurularınızı pafsad@pafsad.org adresine mail atarak yapabilirsiniz. Saygı ve selamlar..

Salı, 01 Nisan 2014

İsmail Özyazıcı: Teşekkürler Pafsad

Pafsad Fotoğraf Sanatı Derneği yeni adresinde.
İsmet Paşa Cad.
Arif Altay Apt.
Kat:6
No:11
Yakutiye/Erzurum

Çarşamba, 08 Ocak 2014

Fazıl: Tebrikler

çektiğiniz her fotoğraf uzaktakiler için yeni bir erzurum demek.

emeğinize sağlık. fikir olarak da ayrıca tebrik ederim, bu oluşumla erzurum'daki büyük bir açığı kapatmış olmuşsunuz.

Umarım Oltu ve Uzundere'deki yıkılmaya yüz tutan tarihi eserleri de ekip olarak fotoğraflama kararı alırsınız, eminim çok güzel kareler çıkacağından, estetik sonuçları kadar yaratacağınız farkındalık da çok faydalı olacaktır.

takipçiniziz.

Pazartesi, 06 Mayıs 2013

ali ÖZTÜRK: hayırlı olması dileğiyle.

Başta değerli kurucumuz ismail bey ve mustafa beye ,bizleri böyle bir dernek bünyesinde buluşturduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.tüm dernek üyelerine hayırlı ,uğurlu olmasını temenli ediyor .bundan sonraki faaliyetlerde görüşmek dileğiyle bütün üyelere selamlarımı gönderiyorum selam ve saygılarımla ali ÖZTÜRK

Çarşamba, 07 Mart 2012

Yahya Yeşilyurt: TEBRİK

Başta İsmail Özyazıcı, Mustafa Ortauzun ve Üstün Özen nezdinde emeği geçen herkesi kutlarım. Erzurum'da haftasonlarında yaptığım en güzel aktivitelerden birisiydi, grupça fotoğraf çekimine çıkmak... Tüm dernek üyelerine selamlar.

 

Perşembe, 12 Ocak 2012

Emre BAYRAKTAR: Hayırlı olsun...

2009 yılında tanıştığım palandöken grubu fotoğrafçılıkta bir basamak atlamama sebep olmuştur. Palandöken grup üyelerinin kurmuş oldukları dernekte emeği geçenlere teşekkürler.

Erzurum'daki fotoğrafçıların buluşma noktası olması dileğiyle...

Selamlar...

Bir de benden olsun dedim....

www.caaan.org

 

Pazartesi, 09 Ocak 2012

Faruk AKBAŞ Üstad: Teşekkürler

PAFSAD'ın Düzenlediği "Fotoğraf Eğitimi Semineri" kapsamında; Sn Faruk AKBAş Üstad'ı Erzurumda tekrar görmek çok güzeldi. İlgili program kapsamında verdiği seminer içeriğindeki çok faydalı bilgiler-öneriler için kendisine çok teşekkür ediyorum. Pazar günkü kısada olsa küçük fotosafari için Mustafa Ortauzun arkadaşımıza ve Akbaş Hocaya ayrıca teşekkür ediyorum.

Fotoğraf Eğitimi Semineri kapsamında Sn Akbaş"ın aramızda olmasını sağlayan PAFSAD'ın tüm yöneticelerine teşekkür ediyor,

Tüm fotoğraf dostlarının selamlıyorum.

İhsan EFEOĞLU

Pazartesi, 05 Aralık 2011

nursen seval: Sihirli ayna..

Sihirli bir ayna olduğunu düşünüyorum fotoğraf sanatının...Görünenin ötesini gösteren, kanıksamaktan görünmez hale gelenleri görünür yapan,inkar ettiklerimize ve hatta kendimize bakmamızı sağlayan bir ayna...Ve Erzurum adına seviniyorum...Bu yolculukta tüm PAFSAD üyelerine başarılar dilerim...Keyifli çalışma ve paylaşımlar dileğiyle...

Pazartesi, 28 Kasım 2011

Murat Han YETİŞKİN: Selam

Siteye sayın hilal Turan aracılığıyla üye oldum hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel güzel fotograflar çeker koyarız

Pazartesi, 21 Kasım 2011

ALİ BATMAZ: MERHABA

İYİ GÜNLER DİLERİM SİTENİZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ. SİTENİZİ GÖKHAN ADIBELLİ ARACIĞIYLA ÜYE OLDUM. FOTOĞRAFÇILIĞI ÖGRENMEK İSTİYORUM. AMA BU AYKİ KURSUN SÜRESİ DOLMUŞ. SONRAKİ KURSUNUZ HANGİ TARİHTE OLACAK.BİLGİ VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM. İYİ GÜNLER..

Salı, 15 Kasım 2011

ismail cemil: Selamlar.

Sİtemiz tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olması dileklerimle herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

Cumartesi, 12 Kasım 2011

Başlık *
İsim *
E-Posta
İçerik *
Resim Doğrulaması * Güvenlik ResmiResmi Yeniden Yükle
   
 

 

Görüntüle 
Powered by Phoca Guestbook